Uygulamalarım

Bu sayfada yıllar boyu pek çok farklı teknoloji ile yazdığım, bahsetmeye değer gördüğüm irili ufaklı web/mobil uygulamaları, kütüphaneleri, eklentileri bulabilirsiniz. Pek çoğunun kaynak kodlarına github sayfamdan ulaşabilirsiniz.

 

Kahve Sözlüğü

Her kahveseverin, her baristanın elinin altında olması gereken sözlük.

  • Kahve ile ilgili merak ettiğiniz tüm terimlerin açıklamalarını bulun.
  • Demleme yöntemlerinden kavurma terimlerine kadar çeşitli kategoriler.
  • İstediğiniz terimin orjinal veya Türkçe adı ile arama yapın.
  • Uygulamayı kullanırken internet bağlantısı gerektirmez.
    İlgili blog yazım.

 

 

Benzer Sanatçı

benzer sanatçı logoHâlihazırda sevdiğiniz ve dinlediğiniz bir sanatçının ismini yazdığınızda, size aynı müzik tarzına sahip benzer sanatçılar öneririz. Bu sayede sevdiğiniz müzik tarzına uygun yeni sanatçıları ve grupları keşfedebilirsiniz. Keşfettiğiniz her yeni sanatçı aynı zamanda size yepyeni güzel şarkılarla tanışma fırsatı sağlayacaktır. devamı…

 

 

Redmine Today’s Time Entries

Tek tıkla redmine da o gün girmiş olduğunuz eforlara ulaşmanızı sağlayan Google Chrome eklentisi. İlgili blog yazım.

 

 

 

 

TRYExchRate

T.C. Merkez Bankası (TCMB) tarafından yayınlanan döviz kurlarını almak için yazılan bir C# kütüphanesidir. İlgili blog yazım.

 

 

Viola

Projelerinizi, görevlerinizi ve görevlere harcadığınız süreleri takip edebileceğiniz online task management uygulamasıdır. (OnlyOffice, Redbooth, Intervals vb gibi.)

 

 

QuickService

…Windows da her oturum açtığınızda sisteme yük bindirmemesi için başlamasını istemediğiniz, ama arada da lazım olan servisleri masaüstü vb bir yerden kolayca açıp kapamak için birebir. Sizde benim gibi hizmetler(services.msc) ekranını açmaya üşenenlerdenseniz bu küçücük uygulama tam size göre. devamı…

 

 

Joker Hesaplayıcısı

Yemeksepetinden verilen toplu siparişlerde; siparişe joker indirimi uygulandıktan sonra, tarafların indirim öncesinde aldığı ürünlere göre indirim sonrasında ne kadar ödemesi gerektiğini hesaplar.

 

 

One thought on “Uygulamalarım

Bir Cevap Yazın